×
Zavolejte nám
+420 517 321 011
Napište nám

Na našem středisku se zabýváme řezáním, pálením a děrováním plechů, menších ocelových svitků, profilů a určitých druhů polykarbonátů. V případě potřeby tyto výrobky strojně odjehlujeme, případně omíláme, tak aby byly zaručeny tupé hrany po předchozím dělení. Nadělené výrobky jsme dále schopni ohranit dle požadavků zákazníka. Naše středisko disponuje nejmodernějšími dostupnými technologiemi, což se odráží na výsledné kvalitě výrobků.

Vysekávané, tvářené a děrované díly

V případě potřeby díly nepálíme, ale vysekáváme, je to vhodné zejména pro výrobu pozinkovaných dílů (nepoškozuje se pozinkovaný povrch na pálených hranách, navíc se sekáním pozink „přetahuje“ přes hranu dílu a tím zvyšuje jeho korozivzdornost). Tyto díly jsme navíc schopni dle přání různě tvářet (např. krčky, prolisy, zahloubení, žábrování). Vysekávat, tvářet a děrovat můžeme všechny druhy ocelí o maximálních rozměrech 5000x1500mm a v tloušťkách od 0,5mm do 8mm (v závislosti na druhu materiálu), navíc i určité druhy polykarbonátů.

Výpalky

Vypalujeme díly všech různých tvarů a druhů oceli o maximálních rozměrech 4000x2000mm, případně 5000x1500mm, v tloušťkách od 0,1mm do 30mm (v závislosti na druhu materiálu). Na značení dílů využíváme technologii gravírování, ať už se jedná o jakékoliv standardní popisky, případně QR kódy.

Řezané a pálené profily

Standardně řežeme profily a tyče všech různých tvarů a druhů oceli pod úhly 45°-135° do šířky až 300mm (v závislosti na druhu materiálu) a maximální délky 6000mm. V případě požadavků na výrobu profilů se složitějšími obrazci (šteky, nestandardní výřezy, šestihrany pro lisovací matice atp.) využíváme technologii pálení, a to až do délky 3800mm.

Kombinovaně vyráběné díly

Výše zmiňované technologie výroby dílů jsme schopni různě kombinovat, na části dílu může být např. použito tváření (žábrování), vnitřní otvory dílů mohou být vysekané a vnější tvary mohou být vypáleny. Všechny tyto kombinace technologií jsou prováděny na základě zkušeností našich programátorů a požadavků zákazníka.

Zákaznické centrum +420 517 321 024

O naše klienty pečujeme s maximálním úsilím.
Máte-li dotaz, podnět nebo připomínku,
neváhejte nás kontaktovat.