×
Zavolejte nám
+420 517 321 011
Napište nám

Krytování strojů slouží k ochraně stroje, obsluhy a zejména utváří jeho samotný funkční design. Naše divize je schopná nabídnout kompletní produkt od designové studie, přes výrobu, až po kompletní dodávku a finální montáž. Naše výrobky splňují potřebné bezpečnostní normy, které ověřujeme testováním. Disponujeme vlastním R&D týmem a jsme schopni připravit řešení pro každý stroj od kusové výroby po sériové dodávky.

Kapotáže strojů

Krytování malých strojů

Krytování lze s ohledem na transportní rozměry dodávat kompletně smontovaná na speciálních transportních paletách.

Krytování středních strojů

Jsou již s ohledem na koncové rozměry krytování dodávané po montážních celcích, které umožňují snadnější manipulaci a transport a zrychlují koncovou montáž.

Krytování velkých strojů

Krytování zejména pro velká obráběcí centra. Nabízíme komplexní řešení pro návrh, výrobu a montáž velkých kapotáží.Komfortní obsluha strojů

Konstrukce a vlastní provedení krytování je zaměřeno na komfort obsluhy stroje. Klademe důraz na splnění ergonomických požadavků ovládání krytování.

Modulární systémy

Konstrukčním a designovým řešením krytů a kapotáží strojů zajišťujeme ochranu stroje, jeho funkčních částí, okolního prostředí i ochranu a funkčnost pro uživatele.

Zákaznické centrum +420 517 321 024

O naše klienty pečujeme s maximálním úsilím.
Máte-li dotaz, podnět nebo připomínku,
neváhejte nás kontaktovat.