×
Zavolejte nám
+420 517 321 011
Napište nám

Široká nabídka bezpečnostních a ochranných komponent.

Ochranné komponenty

Stírací systémy

Společnost HESTEGO Vám nabízí řešení pro stírání vodicích ploch obráběcích strojů. Použitím našich stěračů přispějete k zachování přesnosti a zvýšení životnosti vodících ploch. V závislosti na jejich druhu nabízíme několik možností připevnění k nosnému profilu.

Roletové kryty

Při nedostatku prostoru a nemožnosti jiného technického řešení jsou pro Vás roletové kryty pravou volbou. Dodáváme roletové kryty s ochranným pouzdrem i bez a na výběr je více materiálů. Při používání ve vysokých teplotách Vám také nabízíme materiály speciální.

Otočná okna a bezpečnostní ochranná skla

Hlavním úkolem bezpečnostního ochranného skla je ochránit obsluhu stroje před zraněním. Pro ideální využití nabízíme dodání bezpečnostního skla včetně integrovaného otočného okna, které umožňuje pozorování průběhu obrábění. Otočná okna nabízíme také samostatně pro dovybavení.

Teleskopické pružiny

Teleskopické pružiny se používají ke krytí vřeten a kuličkových šroubů a jsou vyrobeny z vysoce kvalitní pásové oceli. Teleskopické pružiny mají rozdílné roztažení podle montážní polohy. Jejich výhodou je možnost instalace bez demontáže kuličkového šroubu.

Článkové zástěny

Slouží k čelní ochraně proti malému množství třísek nebo chladící kapaliny. Díky své jednoduché konstrukci Vám nabízí nejen dobrou pohyblivost, ale také snadnou montáž. Jejich výhodou je také prostorová nenáročnost.

Nosiče kabelů

Slouží k ideální ochraně kabelů a hadic pro pohyblivá zařízení Vašeho stroje. Jsou odolné vůči všem kapalinám a mazivům běžně používaných na strojích. Náročné zátěžové testy dokazují, že ani po milionech cyklů nedochází k jejich opotřebení.

Upínací a brzdící systémy

Společnost HESTEGO nabízí dodání pneumatického upínacího a brzdového systému nejvyššího výkonu a momentu. Mají široké spektrum vhodného použití pro různá zařízení.

Zákaznické centrum +420 517 321 024

O naše klienty pečujeme s maximálním úsilím.
Máte-li dotaz, podnět nebo připomínku,
neváhejte nás kontaktovat.