×
Zavolejte nám
+420 517 321 011
Napište nám

Pro maximální komfort zákazníka společnost Hestego nabízí různé druhy služeb. Díky vlastnímu R&D týmu pro Vás můžeme vytvořit designový návrh stroje, zajistit konstrukční řešení a vývoj celého produktu až po jeho realizaci. Naše konstrukční oddělení pracuje s nejnovějšími softwarovými programy a neustále pracuje na svém rozvoji.  Realizujeme také servis a opravy teleskopických krytů, náš tým servisních pracovníků zajistí prohlídku a odměření krytování přímo na Vašem stroji. Navrhneme Vám také nová technická řešení. Po celém světě společnost Hestego zajišťuje svým zákazníkům kompletní montáž kapotáží. Pro ještě lepší využití našich služeb nabízíme také elektromontáž dle požadavků zákazníka. Ke všem výrobkům dodáváme protokol o elektrické bezpečnosti.

Služby

Designové návrhy strojů

V Hestegu se snažíme tento pojem vnímat více komplexně. Design je pro nás to, co provází celý návrh produktu.

Externí montáž

Nabízíme kompletní montáž kapotáží přímo u našeho zákazníka. Tuto externí montáž provádíme včetně zapojení elektroinstalace.

Elektromontáž

V rámci rozšiřování služeb poskytovaných našim zákazníkům doplňujeme stále častěji tradiční strojírenskou výrobu také o elektromontáže.

Opravy teleskopických krytů

Krytování chrání Váš stroj a obsluhu. I kryty je potřeba chránit a udržovat ve formě. Jsme připraveni poskytnout odbornou pomoc při údržbě vnitřního krytování strojů a zařízení.

Konstrukce a vývoj produktů

Hestego není jen plech. Je to oživlý plech, který slouží lidem. Pod rukama konstruktérů a dělníků se rodí i stroje nebo části strojů, které se zapojují do větších celků.

Zákaznické centrum +420 517 321 024

O naše klienty pečujeme s maximálním úsilím.
Máte-li dotaz, podnět nebo připomínku,
neváhejte nás kontaktovat.